fbpx
"Yediğim en iyi kruvasanlardan biriydi, burayı kesinlikle denemelisiniz." Cenk Dönmez
"Çok iyi kruvasan yapan bir yer biliyorum dedi arkadaşım. Gittik ve o günden beri daha iyisini yemedik. Ellerinize sağlık." Çiğdem Arıkan
"Çok lezzetliydi, çalışanları ise çok nazik ve kibardı, İstanbul'a geldiğim zaman tekrar gideceğim yerlerden birisi :)" Aysima Yılmaz

Daha İyisini

TATMADINIZ!

C
ro & Cups olarak her bir çalışanımızla kruvasan çeşitlerimizi sizin için inanılmaz bir tutku ile hazırlıyor ve servis ediyoruz.
Cro & Cups 2020 yılında Küçükyalı’daki ilk şubesi ile kruvasan üreterek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. 2021 Haziran ayında Bodrum merkezdeki ikinci şubesini, 2021 Kasım ayı içinde ise İstanbul – Moda’daki üçüncü şubesini açtıktan sonra hızla diğer illerde de en iyi kruvasanı tüketicisi ile buluşturmak için çalışmalarını sürdürmüş ve Eskişehir’de dördüncü, İstanbul – Şaşkınbakkal’da beşinci ve Fethiye’de altıncı şubesiyle her yeni bölgedeki müşterilerine enfes kruvasan çeşitleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Amacımız

Sizlere iştah açıcı görsel bir şölen sunarken, lezzetine doyum olmayan, mis gibi tereyağı kokusu içinde, çıtır çıtır, kat kat kruvasanlarımızla keyifli anlar yaşatmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz her geçen gün sizlerle büyüyen ailemize daha iyi hizmet vererek kruvasan çeşitlerimizi arttırmaya devam etmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Türk damak tadına uygun, tamamen el emeği ve katkı maddesiz kruvasan çeşitlerimizle Türkiye’ nin her bir köşesine lezzetli menümüzü ulaştırmaktır.

Kullandığımız Ürünler ve Partnerlerimiz

logo1
logo2
logo3
logo4
logo5
logo6

Ürünlerimiz Tatlandırıcı İçermez !