fbpx
"Yediğim en iyi kruvasanlardan biriydi, burayı kesinlikle denemelisiniz." Cenk Dönmez
"Çok iyi kruvasan yapan bir yer biliyorum dedi arkadaşım. Gittik ve o günden beri daha iyisini yemedik. Ellerinize sağlık." Çiğdem Arıkan
"Çok lezzetliydi, çalışanları ise çok nazik ve kibardı, İstanbul'a geldiğim zaman tekrar gideceğim yerlerden birisi :)" Aysima Yılmaz

Daha İyisini

TATMADINIZ!

C

Cro&Cups 2020 yılında Küçükyalı’daki ilk şubesi ile kruvasan üreticisi olarak sektörde hizmet vermeye başlamıştır.

Bugün unlu mamuller pazarında toptan ürün satışı ile hem üretici olan hem de kendi şubeleri ile perakende de hizmet veren, 2 farklı iş koluna faaliyet gösteren markamız 2021 Haziran ayında Bodrum merkezdeki ikinci şubesini, 2021 Kasım ayı içinde ise İstanbul Moda’daki üçüncü şubesini açtıktan sonra hızla diğer illerde de en iyi kruvasanı tüketicisi ile buluşturmak için çalışmalarını sürdürmüştür. Tecrübeli ekibimizle beraber Eskişehir’de dördüncü, Fethiye’de beşinci şubemizde müşterilerimize enfes kruvasan çeşitleri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Eskişehir’de yeni kurulan üretim tesisimizle 2024 mart ayı itibarı ile günlük minimum 10.000 adet üretim kapastesiyle çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Amacımız

Sizlere iştah açıcı görsel bir şölen sunarken, lezzetine doyum olmayan, mis gibi tereyağı kokusu içinde, çıtır çıtır, kat kat kruvasanlarımızla keyifli anlar yaşatmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz her geçen gün sizlerle büyüyen ailemize daha iyi hizmet vererek kruvasan çeşitlerimizi arttırmaya devam etmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Türk damak tadına uygun, tamamen el emeği ve katkı maddesiz kruvasan çeşitlerimizle Türkiye’ nin her bir köşesine lezzetli menümüzü ulaştırmaktır.

Kullandığımız Ürünler ve Partnerlerimiz

logo1
logo2
logo3
logo4
logo5
logo6

Ürünlerimiz Tatlandırıcı İçermez !